facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

המועמדים-ות לפרסי אופיר

האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה פרסמה את שמות העולים-ות לגמר בתחרות פרסי אופיר, בהם בולטת נוכחותם של חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים. בהצלחה לחברים-ות ולשאר המועמדים-ות, וברכות חמות מקרב הלב לחבר האיגוד ניסים דיין על קבלת פרס מפעל חיים


מאת: מערכת האיגוד    16/8/17

האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה פרסמה את שמות העולים-ות לגמר בתחרות פרסי אופיר, ביניהם חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים: לינה צ'פלין, הילה מדליה, מיכל אביעד, מתן יאיר, שבי גביזון, צחי גראד, מיכאל אללו, דיויד נוי, גן דה לנגה ודוד דרעי.

איגוד הבמאיות והבמאים מאחל הצלחה לחברי-ות ולשאר המועמדים-ות, וברכות חמות מקרב הלב לחבר האיגוד ניסים דיין על קבלת פרס מפעל חיים.

רשימת המועמדים-ות המלאה:
הבמאי-ת הטוב-ה ביותר
אלירן אליה - "מוטלים בספק"
מייסלון חמוד - "לא פה, לא שם"
מתן יאיר - "פיגומים"
שבי גביזון - "געגוע"
שמוליק מעוז - "פוקסטרוט"

הסרט הטוב ביותר
"געגוע" – בימוי: שבי גביזון
"פוקסטרוט" – בימוי: שמוילק מעוז
"פיגומים" – בימוי: מתן יאיר
"מוטלים בספק" – בימוי: אלירן אליה
"לא פה לא שם" – בימוי: מייסלון חמוד

הסרט התיעודי הטוב ביותר
"בן גוריון, אפילוג" – בימוי: יריב מוזר
"דימונה טוויסט" – בימוי: מיכל אביעד
"טהורה לעד" – בימוי: מאיה זינשטיין
"מוחי" – בימוי: רינה קסטלנובו-הולנדר, תמיר אלתרמן
"סאלח, פה זה ארץ ישראל" – בימוי: דוד דרעי

הסרט העלילתי הקצר הטוב ביותר
212 – בימוי: בעז פרנקל
בן ממשיך – בימוי: יובל אהרוני
חיל לארג' – בימוי: נעה גוסקוב
נפילות - בימוי: ארז תדמור
רוויטל היא חייזר – בימוי: גן דה לנגה
שיר – בימוי: מיכאל אלוני

הסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר
הקרב האחרון של פפה – בימוי: מיכאל אללו
ילדי הצללים – בימוי: נועה אהרוני הפקה: דיויד נוי
ליליאן – בימוי: יאיר קדר ואילן פלד
מקווה שאני בפריים – בימוי: נטעלי בראון
שמוניסטים – בימוי: לינה צ'פלין

העריכה הטובה ביותר
אריק להב ליבוביץ - "מוטלים בספק"
גיא נמש, אריק להב ליבוביץ' - "פוקסטרוט"
דב שטויר - "פיגומים"
טלי הלטר שנקר - "געגוע"
לב גולצר, נילי פלרֿ - "לא פה לא שם"

התסריט הטוב ביותר
מייסלון חמוד – "לא פה, לא שם"
מתן יאיר- "פיגומים"
צחי גראד - "הבן דוד"
שבי גביזון - "געגוע"
שמוליק מעוז – "פוקסטרוט"

הצילום הטוב ביותר
איתי גרוס - "לא פה לא שם"
אסף סודרי - "געגוע"
גיורא ביח - "פוקסטרוט"
יוסי מאירי - "המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה"
שי גולדמן - "מוטלים בספק"

השחקן הטוב ביותר
אשר לקס - "פיגומים"
ליאור אשכנזי - "פוקסטרוט"
צחי גראד - "בן דוד"
רן דנקר - "מוטלים בספק"
שי אביבי - "געגוע"

השחקנית הטובה ביותר
אסי לוי - "געגוע"
ג'וי ריגר - "חטאים"
נועה קולר - "בית בגליל"
נטע ריסקין - "מסתור"
שאדן קנבורה - "לא פה לא שם"

שחקן המשנה הטוב ביותר
אדר חזזי - "מוטלים בספק"
יורם טולדנו - "געגוע"
יעקב כהן - "פיגומים"
אללה דקה - "הבן דוד"
עמי סמולרצ'יק - "פיגומים"

שחקנית המשנה הטובה ביותר
בת אל מוסרי - "מוטלים בספק"
חנה לסלאו - "המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה"
נטע ריסקין - "געגוע"
נלי תגר - "החטאים"
שירה האס - "פוקסטרוט"

הליהוק הטוב ביותר
אורית אזולאי - "מוטלים בספק"
חמוטל זרם קסטל - "פוקסטרוט"
מייסלון חמוד, ריאד סלימן - "לא פה, לא שם"
עמנואל מאייר - "פיגומים"
קרן אלרום - "געגוע"

העיצוב אמנותי הטוב ביותר
איתן לוי - "החטאים"
ג'ון יהונתן יעקבי - "המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה"
הגר ברוטמן - "לא פה, לא שם"
יואל הרצברג - "משפחה"
ערד שאואט - "פוקסטרוט"

עיצוב התלבושות הטוב ביותר
דורון אשכנזי, חוה לוי רוזלסקי - "דרייבר"
לאורה שיים - "פוקסטרוט"
לי אלמביק - "לא פה, לא שם"
מאיה לבוביץ' - "המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה"
ענבל שוקי - "החטאים"
צאלה קירשנבאום ואורה מונטיליו - "סיפור אהבה ארץ ישראלי"

האיפור הטוב ביותר
אורלי רונן - "געגוע"
אורלי רונן - "פוקסטרוט"
הילה אלקיים - "משפחה"
זיו קטנוב - "לא פה, לא שם"
שירי שמשה - "המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה"

המוזיקה המקורית הטובה ביותר
אופיר ליבוביץ, עמית פוזננסקי - "פוקסטרוט"
אלה מילך שריף - "החטאים"
יונתן ריקליס - "מסתור"
יורם חזן - "געגוע"
יורם חזן, רן אלמליח - "מוטלים בספק"

עיצוב הפסקול הטוב ביותר
אולג קייסרמן, תומר אליאב – "המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה"
איציק כהן, נפתלי (תולי) חן – "לא פה, לא שם"
איתי אלוהב, יוסי אפלבאום – "געגוע"
אלכס קלוד – "פוקסטרוט"
רונן נגל, נתי טאוב, לי זוהר – "משפחה"


הוסף תגובה
Bookmark and Share