facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

המועמדים-ות הסופיים בתחרות הקולנוע הדוקומנטרי

ברכות ובהצלחה לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים שהעפילו לשלב הגמר: הילה מדליה, ענת אבן, דוד דרעי, דוד אופק, מיכאל אללו, נועה אהרוני, דיויד נוי, ארתור אברמוב, יסמין קיני, ענת זלצר, אלינה קביטובסקי, שירי שחר ודניאל סיון


מאת: מערכת האיגוד    16/8/17

הוכרזו המועמדים-ות הסופיים בקטגוריות השונות בתחרות הקולנוע הדוקומנטרי שלנת 2017. ברשימת העולים לגמר בתחרות, מיסודו של פורום היוצרים הדוקומנטרים, בולטת נוכחותם של חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים: הילה מדליה, ענת אבן, דוד דרעי, דוד אופק, מיכאל אללו, נועה אהרוני, דיויד נוי, ארתור אברמוב, יסמין קיני, ענת זלצר, אלינה קביטובסקי, שירי שחר ודניאל סיון.

איגוד הבמאיות והבמאים מברך את חברי-ות האיגוד שהעפילו לשלב הגמר, ומאחל להם ולשאר המועמדים-ום בהצלחה בגמר.

רשימת הסרטים המועמדים לשנת 2017:

קטגוריית אורך מלא (מעל 60 דקות)

הקיר | בימוי: מורן איפרגן | הפקה: מיכל ויץ ומורן איפרגן

טהורה לעד | בימוי: מאיה זינשטיין | הפקה: מאיה זינשטיין, ג'ף ארבורן

יזכור למנשיה | בימוי: ענת אבן | הפקה: ענת אבן ז׳אן ביגו

מוחי | בימוי: רינה קסטלנובו-הולנדר ותמיר אלתרמן | הפקה: הילה מדליה

סאלח, פה זה ארץ ישראל | יוצרים: דוד דרעי, דורון גלעזר, רות יובל | הפקה: דוד דרעי, שגית שלום

קטגוריית סרט תיעודי (40-60 דקות)

המלחמה האחרונה של קטי | בימוי: דוד אופק | הפקה: אלינור קוברסקי

הקרב האחרון של פפה | בימוי: מיכאל אללו | הפקה: סתיו מרון, מיכאל אללו

חלום ירושלים | בימוי: מני אליאס | הפקה: מיכה שגריר ומני אליאס

ילדי הצללים | בימוי: נועה אהרוני | הפקה: דיויד נוי, יורם עברי

מרוסיה באהבה | בימוי: שירי שחר | הפקה: אסנת טרבלסי

קטגוריית סרט ביכורים

אגורות | בימוי: בדראן בדראן | הפקה: יועד עירון

דינג' | בימוי: ארתור אברמוב | הפקה: אסנת טרבלסי

פוטו פרג' | בימוי: קובי פרג' | הפקה: מוש דנון ינוסן הפקות

פרדי היקר | בימוי: רובי גת | הפקה: שחר בן-חור

שמעון המלך | בימוי והפקה: אריאל מירוז

קטגוריית סדרה תיעודית

חנוך לוין - חיים שכדוגמתם לא ראינו | בימוי: רן לנדאו | הפקה: דפנה פרנר ושי אינס - ארצה הפקות

להיות אבא| בימוי: יסמין קיני | הפקה: אסנת טרבלסי, יואב גרוס

מגידו | בימוי והפקה: איציק לרנר

עוד סיפור אחד ודי | בימוי: ענת זלצר | הפקה: אורית זמיר ויואב רועה

על הרצף | בימוי: זוהר מלינק עזרא, אפק טסטה לאונר | הפקה: אפק טסטה לאונר

קטגוריית תעודה חופשית

בבה (נעלמות) | בימוי והפקה: יאיר קדר אילן פלד

האוויר של תל אביב | בימוי והפקה: אלינה קביטקובסקי

הפטריוט | בימוי: דניאל סיון | הפקה: צפריר קוחנובסקי, מירי עזרא, אינה פישמן

ליליאן (נעלמות) | בימוי והפקה: יאיר קדר אילן פלד

צינה: סימפוניה של געגועים | בימוי והפקה: שירין אנלן

קטגוריית סרט סטודנטים

האי | בימוי והפקה: אדם ויינגרוד

כמו פרח לוטוס | בימוי: אליה שוורץ | הפקה: דין ברעם, אליה שוורץ, ליאור ויינשטיין

עץ הכלה | בימוי והפקה: שאדי חביב אללה

מאמושקה (קרוב אליך) | בימוי: מעיין (מאי) עבאדי גרבלר | הפקה: דנאל אל-פלג

קרן אור | בימוי והפקה: ליהי סבג

קטגוריית כתבה תיעודית

בלתי נראים במוסול | בימוי: איתי אנגל | הפקה: רותי שטיינברג, הדס בוסקילה, עובדה

זעקה שקטה | בימוי: אבי מאור מרזוק | הפקה: דפנה פרנר ושי אינס - ארצה הפקות

יריה אחת בחברון | בימוי: עמרי אסנהיים, גלעד טוקטלי | הפקה: רותי שטיינברג, עובדה

לילה אחד באנצריה | בימוי: עמרי אסנהיים, גלעד טוקטלי | הפקה: רותי שטיינברג, עובדה

לנצח את הדממה | בימוי: טל הררי | הפקה: דפנה פרנר ושי אינס - ארצה הפקות 


הוסף תגובה
Bookmark and Share