facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הזוכים בתחרות פרסי אופיר

כמדי שנה, בין הזוכים-ות, נוכחות מרשימה של חברי איגוד הבמאיות והבמאים: יובל שפרמן, שי קפון, יותם גנדלמן, רני סער, איתן צור, דוד דרעי, רוני אבולעפיה, ירון שילון ודורון (לונדי) עובדיה. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את חברי האיגוד ואת שאר הזוכים-ות בפרסים


מאת: מערכת האיגוד    19/3/17

בסוף השבוע (שישי) נערך, בעיר ראשון לציון, טקס חלוקת פרסי האקדמיה לטלוויזיה, במסגרתו חולקו פרסים בכ-45 קטגוריות שונות מתחומי היצירה הטלוויזיונית. במהלך הטקס הוענק פרס מפעל חיים לסופר, תסריטאי ומחזאי, אפרים סידון.

כמדי שנה, בין הזוכים-ות, נוכחות מרשימה של חברי איגוד הבמאיות והבמאים: יובל שפרמן, שי קפון, יותם גנדלמן, רני סער, איתן צור, דוד דרעי, רוני אבולעפיה, ירון שילון ודורון (לונדי) עובדיה. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את חברי האיגוד ואת שאר הזוכים-ות בפרסים. 

רשימת הזוכים המלאה:

סדרת הדרמה הטובה ביותר: "אורי ואלה"
בימוי: יובל שפרמן. תסריט: יובל שפרמן, דינה סנדרסון, עופר סקר. הפקה: יואב גרוס

סדרת הדרמה היומית הטובה ביותר: "מטומטמת"
בימוי: שי קפון. תסריט: בת חן סבג. הפקה: יהונתן פארן

הסדרה הקומית הטובה ביותר: "האחיות המוצלחות שלי"
בימוי: גורי אלפי. תסריט: גלית חוגי ונועה ארנברג. הפקה: לימור אבקסיס נבו, אסף נאווי

סדרת התעודה הטובה ביותר: "צל של אמת"
בימוי ותסריט: יותם גנדלמן, ארי פינס. הפקה: מיקה תימור, בן גלעדי, יותם גנדלמן

הבימוי הטוב ביותר בסדרת דרמה/דרמה יומית: יובל שפרמן, "אורי ואלה"

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית: גורי אלפי, "האחיות המוצלחות שלי"

בימוי בסדרה לילדים ונוער: שירילי דשא, "ילדי בית העץ"
יוצרים: שירילי דשא, רועי שגב, בשיתוף עם רן ויאיא כהן אהרונוב. תסריט: שירילי דשא, רועי שגב. הפקה: תמי קושניר, עידית מיסטריאל, ליסה שילוח, עמית סטרטינר

תסריט בסדרת דרמה/דרמה יומית: בת חן סבג, "מטומטמת"

תסריט בסדרה קומית: גלית חוגי ונועה ארנברג, "האחיות המוצלחות שלי"

תסריט בסדרה לילדים ונוער: שירילי דשא ורועי שגב, "ילדי בית העץ"

סדרה קומית לילדים ונוער הטובה ביותר: "אלישע" (עונה 2)
בימוי: אופיר לובל. תסריט: אסף בייזר, אלעד חן. הפקה: יואב גרוס, עמית זלץ, דנה הכהן

סדרת הדרמה לילדים ונוער הטובה ביותר: "OBOY"
בימוי: רני סער. תסריט: אורי גרוס. הפקה: לימור אבקסיס נבו

סדרת הגיל הרך הטובה ביותר: "דן ומוזלי"
יוצרים: ירדן בר כוכבא, דידי שחר, שירה אלון. בימוי: בובי לקס. תסריט: שחר סיטנר, אור ישראלי. הפקה: גלית כהן קריספי, שולה שפיגל, דנה עדן

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה/דרמה יומית: בת חן סבג, "מטומטמת"

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה/דרמה יומית: שלמה בראבא, "אורי ואלה"

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית: נלי תגר, "האחיות המוצלחות שלי"

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית: דרור קרן, "יום האם"
תסריט: דניאלה לונדון דקל. בימוי: איתן צור

השחקן הטוב ביותר בסדרת ילדים ונוער: אודי כגן, "אלישע"

השחקנית הטובה ביותר בסדרת ילדים ונוער: ג'וי ריגר, "OBOY"

תכנית הבידור הטובה ביותר: "הסטנדאפיסטים - עם רשף לוי"
בימוי: שי כנות. תסריט: רשף ורגב לוי, יניב זוהר, אסף יצחקי, שבי זרעיה. הפקה: יואב גרוס

תכנית מציאות (ריאליטי) הטובה ביותר: "The Voice" (עונה 4)
בימוי מצלמות: בני כרמלי. עריכה: דפנה פרנר רועי עוז. מפיקה: דנה אדרי

תכנית הסאטירה והמערכונים הטובה ביותר: "גב האומה" (עונה 4)
בימוי: סיון מגנזיק. תסריט: תם אהרון, מתן בלומנבלט, אריאל ויסמן, גלית חוגי, לילך לשם ברנע, ניר ממון, אייל נאור, שחר סגל, אוריה קניג, עפר קניספל, בן אדל, רותם אבוהב, עינב גלילי, עידו רוזנבלום, ליאור שליין. עריכת תוכן: אבי כהן, ליאור שליין. הפקה: רוני מנור

תכנית דוקו-ריאליטי הטובה ביותר: "פוליאקובים"
בימוי ותסריט: אילן עבודי, יונתן קוניאק. הפקה: דפנה פרנר, שי אינס

שעשועון טלוויזיה הטוב ביותר: "לעוץ כל המיליון" (עונה 4)
בימוי: אמיר אוקרייניץ. הפקה: ליהי גולד, עידית מיסטריאל, ליסה שילוח

התוכנית העובדתית הטובה ביותר: "אבודים" (עונה 6)
במאי: דוד דרעי. מפיקים: רוני מנור, שגית שלום

"בית ספר לתקווה"
 בימוי: רוני אבולעפיה. תסריט: רוני אבולעפיה, אילת פלר, לביא בן גל. הפקה: דנה כהן, דרי שי, חיים סלוצקי

תכנית התרבות הטובה ביותר: "פסקול ישראלי"
 בימוי: רונית אברהמי. תסריט: יואב קוטנר, טל מנדל. עריכה: צילה בן-נון, טל מנדל. הפקה: הטלוויזיה החינוכית

תכנית הכלכלה הטובה ביותר: "הכל כלול"
 בימוי: סיון כהן. עריכת תוכן: תום כספי, דנה נחום. הפקה: לירון לולו

תכנית התחקירים הטובה ביותר: "המקור"
בימוי: דורון (לונדי) עובדיה. עורכים ראשיים: רותם שדות, עידו תמרי. הפקה: חדשות  10

תכנית מגזין הפנאי הטובה ביותר: "הצינור עם גיא לרר"
עריכה: אדם שפיר, אורי אבן. הפקה: חדשות 10

תכנית האירוח הטובה ביותר: "שי בשידור"
בימוי: שי שטרן. תסריט: רן דברת. הפקה: הדס קפלנסקי

תכנית הספורט הטובה ביותר: "אולפן ליגת האלופות"
בימוי: זיו רסקין, הפקה: אדוה לוי פרידמן ודנה אדרי

תכנית הראיונות הטובה ביותר: "חוצה ישראל עם קובי מידן"
בימוי: רונית אברהמי. תסריט: נעמי אלון. עריכה והפקה: אסתי רימון-ימיני

תכנית האקטואליה הטובה ביותר: "לונדון את קירשנבאום"
בימוי: דורון (לונדי) עובדיה. עריכה: דרור זרסקי. הפקה: חדשות  10

מהדורת החדשות הטובה ביותר: מהדורה המרכזית - חדשות 10
בימוי: דורון (לונדי) עובדיה. עורך ראשי: ברוך שי

תכנית המגזין לילדים ונוער הטובה ביותר: "גלילאו"
בימוי: שבתאי קמינר. תסריט: טלי הרוש קורח, אליה גרינפלד. הפקה: גיא וסרמן

תכנית הבידור לילדים הטובה ביותר: "תריץ אחורה"
בימוי: ירון שילון, תומר אבירם. תסריט: ארז אבירם. הפקה: גיא וסרמן

פרס הצילום הטוב ביותר: גיא רז, "אורי ואלה"

פרס העריכה הטובה ביותר: גל גופר, "צל של אמת"

פרס הניהול האמנותי הטוב ביותר: שונית אהרוני, "אורי ואלה"

פרס עיצוב תלבושות הטוב ביותר: ענבל רוזנטל, "האחיות המוצלחות שלי"

פרס האיפור הטוב ביותר: ליאת שיינין, "ארץ נהדרת"
בימוי: אמיר אוקרייניץ, ירון שילון, אופיר לובל, גא"י מיכאל. תסריט: דויד ליפשיץ, אסף שלמון, איתי רייכר, אילן שפלר, אסף גפן, ערן זרחוביץ', שרון טייכר. עריכה: מולי שגב. פקה: שירי מיכאלי

פרס המוסיקה מקורית הטובה ביותר: אבי בללי, "והארץ היתה תוהו ובוהו"
בימוי ותסריט: רון כחלילי, הגר קוט, אבי המי, אורי שין, אורי בורדה, אבי אמבר. עורך אחראי: איתי לנדסברג-נבו. הפקה: רון כחלילי, שרון שביט, הגר קוט, ליזקה אסא, טובי ארבל, שמי שיינפלד, אורי בורדה, נפתלי גליקסברג

פרס עיצוב פס הקול הטוב ביותר: רונן נגל, "אורי ואלה"

פרס ההקלטה הטובה ביותר: אלי ביין, "בני ערובה"
בימוי ותסריט: עומרי גבעון, רותם שמיר. הפקה: חיים שריר, פסקל ברטון, ז'אן-מישל ציזבסקי

פרס ספיישל אפקטס הטוב ביותר: גל מוג'ה וטל בלטוך, "צל של אמת"


הוסף תגובה
Bookmark and Share