facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הזוכים בפרסי אופיר 2016

בין מקבלי הפרסים, בולטת נוכחותם של חברי איגוד הבמאיות והבמאים: עידו הר, טלי שמש, לימור שמילה, אסף פולונסקי ודן וולמן שקיבל במהלך הטקס פרס על מפעל חיים. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את החברים ואת שאר הזוכים בקטגוריות השונות


מאת: מערכת האיגוד    23/9/16

טקס פרסי אופיר של האקדמיה הישראלית לקולנוע נערך אמש (חמישי) במשכן לאמנויות הבמה והוכרזו בו הזוכים בקטגוריות השונות.

בין הזוכים-ות, בולטה נוכחותם של חברי איגוד הבמאיות והבמאים: עידו הר, טלי שמש, לימור שמילה, אסף פולונסקי ודן וולמן שקיבל במהלך הטקס פרס מפעל חיים. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את חברות וחברי האיגוד הזוכים ואת שאר מקבלי הפרסים בקטגוריות השונות.

רשימת הזוכים המלאה:

פרס הסרט העלילתי הטוב ביותר
"סופת חול". בימוי ותסריט: עילית זקצר. הפקה: חיים מקלברג, אסתי יעקב-מקלברג, רמי יהושע, משה אדרי, ליאון אדרי, יגאל מוגרבי

פרס הבימוי הטוב ביותר
עילית זקצר, "סופת חול"

פרס סרט התעודה מעל 60 דקות הטוב ביותר
"פרינסס שואו". בימוי ותסריט: עידו הר. הפקה: לירן עצמור, סטפן אפקון

פרס הסרט העלילתי הקצר הטוב ביותר
"אנה". בימוי ותסריט: אור סיני. הפקה: לאה טוניק. ביה"ס סם שפיגל לקולנוע וטלוויזיה

פרס הסרט התיעודי עד 60 דקות הטוב ביותר
"מוות בבאר שבע". בימוי, תסריט והפקה: אסף סודרי וטלי שמש

פרס התסריט הטוב ביותר
רמה בורשטיין, "לעבור את הקיר". בימוי: רמה בורשטיין. הפקה: אסף אמיר

פרס השחקנית הראשית הטובה ביותר
נעה קולר, "לעבור את הקיר"

פרס השחקן הראשי הטוב ביותר
מוריס כהן, "אבינו". בימוי ותסריט: מני יעיש. הפקה: מרק רוזנבאום, מיכאל רוזנבאום, יונתן רוזנבאום

פרס שחקנית המשנה הטובה ביותר
רובא בלאל-עספור, "סופת חול"

פרס שחקן המשנה הטוב ביותר
תומר קאפון, "שבוע ויום". בימוי ותסריט: אסף פולונסקי. הפקה: נעמי לבארי וסער יוגב

פרס הצילום הטוב ביותר
שי גולדמן, "תיקון". בימוי ותסריט: אבישי סיון. הפקה: רונן בן טל, אבישי סיון, משה אדרי, ליאון אדרי

פרס העריכה הטובה ביותר
שירה ארד, "אבינו"

פרס העיצוב האמנותי הטוב ביותר
ניר אדלר, "סופת חול"

פרס עיצוב התלבושות הטוב ביותר
חוה לוי רוזלסקי, "לעבור את הקיר"

פרס האיפור הטוב ביותר
כרמית בוזגלו, "סופת חול"

פרס המוזיקה המקורית הטובה ביותר
איתמר ציגלר, תאמר נאפר, "ג'נקשן 48". (בימוי: אודי אלוני. הפקה:דודי זילבר, סטפן ארנדט, לורנס אינגלי, אודי אלוני, ג'יימס שיימס)

פרס עיצוב הפסקול הטוב ביותר
איתי אלוהב וגיל תורן, "ג'נקשן 48"

פרס הליהוק הטוב ביותר
לימור שמילה, "סופת חול"

פרס מיוחד על הישגים מקצועיים הוענק למעצב האמנותי איתן לוי


הוסף תגובה
Bookmark and Share