facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הוכרזו המועמדים הסופיים בתחרות הקולנוע הדוקומנטרי 2016

התחרות תעניק השנה פרסים בשמונה קטגוריות שונות. איגוד הבמאיות והבמאים מאחל הצלחה למועמדים לפרסים, בהם חברי איגוד הבמאיות והבמאים: דוקי דרור, לימור פנחסוב, יעל קיפר, עדה אושפיז, עידו הר, ארז לאופר, טלי שמש, הלן ינובסקי, ג'ולי שלז ודנה גולדברג


מאת: מערכת האיגוד    1/9/16

פורום היוצרים הדוקומנטרים פירסם את רשימת המועמדים הסופיים בתחרות הקולנוע הדוקומנטרית הקרובה, שמתקיימת ביוזמת הפורום ובניהולו. בין המועמדים-ות, בולטת נוכחותם של חברות וחברי איגוד הבמאיות והבמאים: דוקי דרור, לימור פנחסוב, יעל קיפר, עדה אושפיז, עידו הר, ארז לאופר, טלי שמש, הלן ינובסקי, ג'ולי שלז ודנה גולדברג.

איגוד הבמאיות והבמאים מאחל הצלחה לחברי-ות האיגוד ולשאר המועמדים בקטגוריות השונות.

רשימת המועמדים-ות המלאה:
בקטגוריית אורך מלא (מעל 60 דקות)
  1. אמא ילדה | בימוי והפקה: רונן זרצקי, יעל קיפר
  2. בת זונה | בימוי: נירית אהרוני | הפקה: דוד מנדיל
  3. ויטה אקטיבה: ביוגרפיה רוחנית של חנה ארנדט | בימוי והפקה: עדה אושפיז
  4. פרינסס שואו | בימוי: עידו הר | הפקה: לירן עצמור
  5. רבין במילותיו שלו | בימוי: ארז לאופר | הפקה: אורלי טופל, ויוי הלפרן

בקטגוריית סרט תיעודי (40-60 דקות)
  ​1. אל תוך הרשת האפלה | בימוי: צחי שיף, דוקי דרור
      הפקה: דוקי דרור, מרגו מסיקה, אלכסנדר בראשה, ליאת קמאי- אשד
  ​2. בן-גוריון, אפילוג | בימוי: יריב מוזר | הפקה: יריב מוזר, יעל פרלוב, פטריק וינוקר, ג'וליית גוז'ון
 ​ 3. ​גולדן בויז | בימוי: רויטל גל | הפקה: לירן עצמור
  ​4. מוות בבאר שבע | בימוי והפקה: טלי שמש, אסף סודרי
  ​5. פלסטינים ברשת | בימוי: ענת תל | הפקה: דן סיטון

בקטגוריית סרט ביכורים
  1. החולמים מבבילון | בימוי: רומן שומונוב | הפקה: דורון צברי
  2. הפשע הקרוי אדם | בימוי: רפאל לוין | הפקה: ענת קנדל
  3. חפיפה | בימוי והפקה: איריס זכי
  4. מועדון אגרוף ירושלים | בימוי: הלן יאנובסקי | הפקה: הלן יאנובסקי, שלום גודמן, ניצן אופיר
  5. קפה נגלר | בימוי: מור קפלנסקי, יריב בראל | הפקה: לירן עצמור, מור קפלנסקי, יריב בראל

בקטגוריית פרויקט תעודה טלוויזיוני
  1. ג'יהאד עכשיו | בימוי: אנה סומרשף, הנריקה צימרמן | הפקה: גידי אביבי
  2. מגש הכסף | בימוי: דורון צברי | הפקה: דנה כהן
  3. נשים בין קודש לחול | בימוי: רויטל אורן | הפקה: אודי קלינסקי
  4. צל של אמת | בימוי: יותם גנדלמן, ארי פינס | הפקה: מיקה תימור

בקטגוריית תעודה חופשית
  1. Take 3 | בימוי והפקה: איילת בכר
  2. אל תקרא לי חמוד | בימוי: ג'ולי שלז | הפקה: יואב לשם
  3. ארבע אמהות | בימוי והפקה: דנה גולדברג
  4. פרדס כ"ץ אהובתי | בימוי והפקה: ערן ברק
  5. שבוע 23 | בימוי והפקה: אוהד מילשטיין

בקטגוריית סרטי סטודנטים
  1. בית האילמת | בימוי: תמר קיי | הפקה: אריאל ריכטר (סם שפיגל)
  2. חבר שלי, יניב | בימוי: מעיין שורץ | הפקה: מורן נקר (ספיר)
  3. למות או לכבוש את ההר | בימוי: עידן סטרבצ'ינסקי | הפקה: גיא וסרמן (ספיר)
  4. שובר שמירה | בימוי והפקה: אלעד דבידוביץ' שיקוביץ' (תל-חי)
  5. שומרת נגיעה | בימוי והפקה: ליאת דאודי (סמינר הקיבוצים)

בקטגוריית כתבה תיעודית
  1. החשוד המיידי | בימוי: גל גבאי | הפקה: דפנה פרנר, שי אינס, לילך קדוש (המערכת)
  2. הנס של קובני | בימוי: איתי אנגל | הפקה: רותי שטיינברג (עובדה)
  3. הסודות של גנדי | בימוי: עמרי אסנהיים | הפקה: רותי שטיינברג (עובדה)
  4. לא ארץ לזקנים | בימוי: שרון קרני | הפקה: דפנה פרנר, שי אינס, לילך קדוש (המערכת)
  5. תעלומת מותו של יוסף סלמסה | בימוי: לימור פנחסוב | הפקה: דפנה פרנר, שי אינס, לילך קדוש (המערכת)

רשימת המועמדים-ות בקטגוריות המקצועיות יפורסמו בהמשך.


הוסף תגובה
Bookmark and Share