facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הזוכים בפרסי האקדמיה לטלוויזיה

"פאודה" קטפה את פרס הדרמה הטובה, "להרוג את הסבתא" את פרס הקומדיה הטובה ביותר, ו"מגש הכסף" זכתה בפרס הסדרה התיעודית. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את חברי האיגוד שחזרו מהטקס עם פרסים ואת שאר הזוכים בתחרות


מאת: מערכת האיגוד    10/6/16

היום (שישי) בשעות הצהרים נערך טקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה. במסגרת הטקס, שהתקיים במרכז דוהל בתל אביב, בהנחייתה של רבקה מיכאלי, חולקו פרסים ב-44 קטגוריות שונות. בנוסף, הוענק פרס מפעל חיים למפיקה הוותיקה טמירה ירדני, שאחראית, בין השאר, להפקות "הכוכב הבא", "בית ספר למוזיקה" ועוד.  

בטקס, הסדרה "פאודה" קטפה את פרס הדרמה הטובה, "להרוג את הסבתא" את פרס הקומדיה הטובה ביותר, ו"מגש הכסף" זכתה בפרס הסדרה התיעודית. פרס הבימוי בסדרת דרמה הוענק לחבר איגוד הבמאיות והבמאים אלון זינגמן על "שטיסל"; פרס הבימוי בסדרה קומית ניתן לחברי איגוד הבמאיות והבמאים דוד אופק וליאור שפר על "להרוג את הסבתא"; בפרס התסריט בסדרת דרמה זכה סייד קשוע, "התסריטאי"; ובפרס התסריט בסדרה קומית זכו יוסי מדמוני, עוזי וויל, ארז קו-אל על "להרוג את סבתא".

איגוד הבמאיות והבמאים מברך את חברי האיגוד שחזרו מהטקס עם פרסים - אסף ברנשטיין, ליאור שפר, דוד אופק ואלון זינגמן - ואת שאר  הזוכים  בפרסים.

רשימת הזוכים-ות המלאה:

סדרת דרמה הטובה ביותר:
"פאודה"
בימוי: אסף ברנשטיין. הפקה: מריה פלדמן וליאת בנאסולי, טנדר הפקות

הסדרה הקומית הטובה ביותר:
"להרוג את הסבתא"
בימוי: ליאור שפר, דוד אופק. הפקה: איילת אימברמן, חגית אסולין.

תסריט בסדרת דרמה:
"התסריטאי", סייד קשוע
בימוי: שי קפון. הפקה: יהונתן פארן- דורי מדיה פארן

הבימוי הטוב ביותר בסדרת דרמה:
אלון זינגמן, "שטיסל"
הפקה: דקלה ברקאי- אבוט המאירי ברקאי

תסריט בסדרה קומית:
יוסי מדמוני, עוזי וויל, ארז קו-אל, "להרוג את הסבתא"

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית:
דוד אופק וליאור שפר, "להרוג את הסבתא"
הפקה: איילת אימברמן, חגית אסולין.

סדרת התעודה הטובה ביותר:
"מגש הכסף"
בימוי: דורון צברי. הפקה: דנה כהן

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה:
נטע ריסקין, "שטיסל"

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה:
דבל'ה גליקמן, "שטיסל"

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית:
מירי אלוני, "להרוג את הסבתא"

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית:
אודי כגן, "החדש של עומרי גורדון"

תכנית הבידור הטובה ביותר:
"היום בלילה עם גורי אלפי"
בימוי: אלון אלוש. הפקה: אסף נאוי

תכנית מציאות (ריאליטי) הטובה ביותר:
"מאסטר שף"
בימוי: אמיר אוקרייניץ. הפקה: אסף גיל, אריק טל

תכנית הסאטירה והמערכונים הטובה ביותר:
"גב האומה"
בימוי: סיון מגנזיק. הפקה: רוני מנור- מעגלות הפקה

תכנית דוקו-ריאליטי הטובה ביותר:
"בייבי בום"
הפקה: גיל הפקות

שעשועון טלוויזיה הטוב ביותר:
"לעוף על המיליון"
הפקה:יולי אוגוסט

תכנית התרבות הטובה ביותר:
"אומרים שהיה פה"
בימוי: ארנון גל. הפקה: יעל לשם, יעל קורן, אורטל קופרמן- קסטינה תקשורת

תכנית הכלכלה הטובה ביותר:
"לילה כלכלי עם גדי סוקניק"
הפקה: חדשות ערוץ 10

תכנית התחקירים הטובה ביותר:
"המקור עם רביב דרוקר וברוך קרא"
עריכה: רותם שדות. הפקה: חברת החדשות ערוץ 10

תכנית מגזין הפנאי הטובה ביותר:
"ערב טוב עם גיא פינס"
בימוי: אלון אלוש. הפקה: איריס גינדי

תוכנית הלייפסטייל הטובה ביותר:
"אחד על אחד עם אהרוני"
בימוי: בובי לקס. הפקה: ורד סמין שס

תכנית אירוח הטובה ביותר:
"שי בשידור" עם שי שטרן
בימוי: טלי זומר. הפקה: הדס קפלנסקי

תכנית הספורט הטובה ביותר:
"אולפן ליגת האלופות"
בימוי: זיו רסקין

תכנית הראיונות הטובה ביותר:
"חוצה ישראל עם קובי מידן"
בימוי: רונית אברהמי. הפקה: אסתי רימון-ימיני, הטלוויזיה החינוכית

תכנית האקטואליה הטובה ביותר:
"לונדון את קירשנבאום"
עריכה: דרור זרסקי. הפקה: חדשות ערוץ 10

מהדורת החדשות הטובה ביותר:
"חדשות 10 עם תמר איש שלום"
בימוי: אריאל לוי. הפקה: איריס בסוק ארליך

תכנית מגזין לילדים ונוער:
"גלילאו"
בימוי: שבתאי קמינר. הפקה: גיא וסרמן, אולפני הרצליה

סדרת הגיל הרך הטובה ביותר:
"דן ומוזלי"
בימוי: בובי לקס. הפקה: שולה שפיגל, דנה הפקות

תוכנית הבידור לילדים הטובה ביותר:
"חבורת הספסל האחורי"
בימוי: ליאור שפר, ענת מנסור. הפקה: ענת סרגה, עירית זוטא, רותם קסטלר, Nutz Production

סדרה קומית לילדים ונוער הטובה ביותר:
"אלישע"
בימוי: אופיר לובל. הפקה: יואב גרוס, עמית זלץ, דנה הכהן, יואב גרוס הפקות

סדרת הדרמה לילדים ונוער הטובה ביותר:
"החממה"
בימוי: עודד לוטן, רינה הורן. הפקה: אסנת סרגה, סער פיין, Nutz Production

בימוי בסדרה לילדים ונוער:
אופיר לובל, "אלישע"

תסריט בסדרה לילדים ונוער:
אסף בייזר ואלעד חן, "אלישע". בימוי: אופיר לובל.

השחקן הטוב ביותר בסדרת ילדים ונוער:
יובל סמו, "אלישע"

השחקנית הטובה ביותר בסדרת ילדים ונוער:
ירדן בר כוכבא, "דן ומוזלי"

פרס הצילום הטוב ביותר:
ניתאי נצר, "פאודה"

פרס העריכה הטובה ביותר:
עמרי צלמונה, דני רפיח, "פאודה"

פרס הניהול האמנותי הטוב ביותר:
שמרי גל, "שטיסל"

פרס עיצוב תלבושות הטוב ביותר:
חווה לוי רוזלסקי, "שטיסל"

פרס האיפור הטוב ביותר:
ליאת שיינין, "ארץ נהדרת"

פרס המוסיקה מקורית הטובה ביותר:
אבי בללי, "שטיסל"

פרס עיצוב פס הקול הטוב ביותר:
יוסי אפלבאום, מיכל גדעון, עידן ראבד, "פאודה"

פרס ההקלטה הטובה ביותר:
עודד יוסף רינגל, "פאודה"

פרס ספיישל אפקטס הטוב ביותר:
מירון אוסלנדר, "פאודה" 


הוסף תגובה
Bookmark and Share