facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הזוכים בתחרויות דוקאביב 2016

הסרט "מוות בבאר שבע", של חברת איגוד הבמאיות והבמאים טלי שמש ואסף סודרי, קטף את פרס הסרט הישראלי הטוב ביותר, וכן, את פרס הבמאי ופרס המוזיקה המקורית. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את חברי האיגוד על זכיותיהם בתחרויות הפסטיבל - טלי שמש, אביגיל שפרבר, יעל קיפר זרצקי ודניאל סיון - ואת שאר הזוכים בקטגוריות השונות


מאת: מערכת האיגוד    25/5/16

הוכרזו שמות הזוכים והזוכות בתחרויות השונות שהתקיימו במסגרת פסטיבל דוקאביב - הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע דוקומנטרי. הסרט "מוות בבאר שבע", של חברת איגוד הבמאיות והבמאים טלי שמש ואסף סודרי, קטף את פרס הסרט הישראלי הטוב ביותר, וכן, את פרס הבמאי ופרס המוזיקה המקורית.

לצד טלי שמש, מככבים חברות וחברי איגוד נוספים ברשימת הזוכים בתחרויות הפסטיבל, בהם, אביגיל שפרבר, יעל קיפר זרצקי ודניאל סיון. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את חברות וחברי האיגוד על זכייתם, ואת שאר הזוכים בקטגוריות השונות.

רשימת הזוכים והזוכות המלאה:

פרס הסרט הישראלי הטוב ביותר
"מוות בבאר שבע". בימוי, תסריט והפקה: אסף סודרי וטלי שמש. עריכה: דניאל סיון

ציון לשבח
"אמא ילדה". בימוי ותסריט: יעל קיפר, רונן זרצקי. הפקה: .Turtles Films עריכה: תור בן מיור. צילום: אביגיל שפרבר

פרס ראש עיריית תל אביב-יפו לסרט ביכורים
"החולמים מבבילון". בימוי, צילום, עריכה ותסריט: רומן שומונוב. הפקה: דורון צברי. תסריט: אלכס פלבניק ורומן שומנוב

פרס הצילום
"אמא ילדה". צילום: רונן זרצקי. בימוי: יעל קיפר ורונן זרצקי

פרס העריכה
"עיר בעין הסערה". עריכה: נועה קידן, ג'ואל אלכסיס, בועז ליאון. בימוי: אורי רוזנווקס, איל בלחסן. הפקה ותסריט: אורי רוזנווקס

פרס התחקיר
"הפטריארך". תחקיר: דנאי אילון. בימוי ותסריט: דנאי אילון. הפקה: דנאי אלון ופול קאדיו. עריכה:סופי פרקש

פרס המוזיקה המקורית
"מוות בבאר שבע". מוזיקה: תומר יוסף, תום דרום. בימוי: טלי שמש ואסף סודרי

פרס הבמאי מטעם פדאורה - פדרציית מבקרי הקולנוע מאירופה ומדינות הים התיכון
"מוות בבאר שבע". בימוי: טלי שמש ואסף סודרי

ציון לשבח מטעם חבר השופטים של פדאורה
"הפטריארך". בימוי: דנאי אילון

הזוכים בתחרות סרטי הסטודנטים ע"ש ולזכרה של רותי גוטסמן:

פרס ראשון
"בית האילמת", בימוי: תמר קיי, בית הספר סם שפיגל לקולנוע ולטלוויזיה

פרס שני
"סאשקה", בימוי: יאנה לרנר, מכללת ספיר

פרס שלישי
"שובר שמירה", בימוי: אלעד דוידוביץ' שיקוביץ', מכללת תל חי

הזוכים בתחרות הבינלאומית:

פרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר
"קרא לי מריאנה", בימוי: קרולינה ביאלבסקה (פולין)

ציון לשבח
"דון ז'ואן", בימוי: ג'רזי סלאדקובסקי (שוודיה, פינלנד)

פרס הבימוי מטעם פדאורה - פדרציית מבקרי הקולנוע מאירופה ומדינות הים התיכון
"תחת השמש: שנה בצפון קוריאה", בימוי: ויטלי מנסקי (רוסיה, צ'כיה, לטביה, קוריאה הצפונית, גרמניה)

ציון לשבח מטעם פדאורה - פדרציית מבקרי הקולנוע מאירופה ומדינות הים התיכון
"קרא לי מריאנה", בימוי: קרולינה ביילווסקה

הזוכים בתחרות עומק שדה, בשיתוף עם פורום מבקרי הקולנוע:

פרס החזון האמנותי
"ארצם של הנאורים", בימוי: פייטר-יאן דה פיו (בלגיה)

ציון לשבח
"קייט מגלמת את כריסטין", בימוי: רוברט גרין (ארה"ב)


הוסף תגובה
Bookmark and Share