facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הוכרזו הזוכים בפסטיבל הקולנוע ירושלים

בין הזוכים והזוכות בקטגוריות השונות, נוכחות מרשימה לחברי וחברות איגוד הבמאיות והבמאים: סילבינה לנדסמן, ניצן גלעדי, עידו הר ואיתי תמיר. האיגוד מברך את חבריו וחברותיו ואת שאר הזוכים  והזוכות בקטגוריות השונות. הפרסים חולקו בטקס שנערך הערב (חמישי) בסינמטק ירושלים


מאת: מערכת האיגוד    16/7/15

בטקס שנערך הערב (חמישי) בסינמטק ירושלים הוכרזו שמות הזוכות והזוכים בקטגוריות השונות בתחרות פסטיבל הקולנוע הבינלאומי ירושלים ה-32. הזוכה הגדול של התחרות: הסרט "תיקון" של אבישי סיון, שקטף 6 פרסים, ביניהם, פרס הסרט העלילתי הטוב ביותר ופרס התסריט הטוב ביותר.

בין הזוכים והזוכות, נוכחות מרשימה לחברי איגוד הבמאיות והבמאים: סילבינה לנדסמן, ניצן גלעדי, עידו הר ואיתי תמיר. האיגוד מברך את חבריו וחברותיו ואת שאר הזוכים בקטגוריות השונות.

רשימת הזוכים המלאה:

פרס חג'ג' לסרט העלילתי הטוב ביותר:
"תיקון". תסריט ובימוי: אבישי סיון. הפקה: הפקה: רונן בן טל, אבישי סיון, משה אדרי, לאון אדרי

פרס התסריט הטוב ביותר:
"תיקון". תסריט: אבישי סיון

פרס הסרט התיעודי הטוב ביותר:
"הוטליין". בימוי ותסריט: סילבינה לנדסמן. הפקה: סילבינה לנדסמן, פייר אוליביה בארדט

פרס סרט הביכורים הטוב ביותר:
"חתונה מנייר". בימוי, תסריט והפקה: ניצן גלעדי

ציון לשבח סרט תיעודי:
״פרינסס שואו״. בימוי ותסריט: עידו הר. הפקה: לירן עצמור

פרס הבימוי על סרט תיעודי:
נירית אהרוני, ״בת זונה״. הפקה: דוד מנדיל, נירית אהרוני

פרס הסרט ההקצר:
סרט עלילתי: ״הקו של גרייס״. בימוי: רותם קפלינסקי (עצמאי, קצר במדבר)
בימוי עלילתי: ״החזן והים״. בימוי: יהונתן אינדורסקי (עצמאי - פאי סרטים)
תיעודי: ״בינתיים מזל״. בימוי: מזל בן ישי (ביה"ס מעלה)
אנימציה: ״שלג חם״. בימוי: אירה אלשנסקי (בצלאל)
ציון לשבח: ״גבולות״. בימוי: דנה לרר (אוניברסיטת תל אביב)

פרס לסרט ניסיוני:
״מפעל״. בימוי: מאיה גלר.
״אחרון היורים בגוף ראשון״. בימוי: בועז לוין ואדם קפלן

פרס פורום המבקרים הישראלי לסרט עלילתי ישראלי:
״נדיה – שם זמני״. בימוי: טובה אשר. תסריט: ענת אשר, טובה אשר. הפקה: אסתי יעקב-מקלברג, חיים מקלברג, רותי כץ
ציון לשבח: ״תיקון״. בימוי ותסריט: אבישי סיון. הפקה: רונן בן טל, אבישי סיון, משה אדרי, לאון אדרי

פרס חביב הקהל:
״ג׳רוזלם״. בימוי ותסריט: דורון ויואב פז. הפקה: דורון פז
פרס המוזיקה: אופיר ליבוביץ׳, ״בת זונה״ (בימוי: נירית אהרוני)
פרס העריכה: רעות האן, יואב ודורון פז (״ג׳רוזלם״)
פרס הצילום: שי גולדמן, ״תיקון״ (בימוי: אבישי סיון)
פרס השחקנית: אסי לוי, ״חתונה מנייר״ (בימוי: ניצן גלעדי)
פרס השחקן: חליפה נאטור, ״תיקון״

זוכי הפיצ'פוינט:
פרס ראשון: "אין עתיד". בימוי: רומן שומונוב. תסריט: אלכס פלבניק. הפקה: איתי תמיר
פרס לבמאי סרט ראשון, שני או שלישי: "נולדתי בירושלים ואני עדיין חי". בימוי ותסריט: יוסי עטיה. הפקה: איתן מנצורי
פרס יפים לאב ופרס IFP: "לא פה ולא שם". בימוי ותסריט: מייסלון חמוד. הפקה: שלומי אלקבץ
הזוכים במסלול הפקה-
"סופת חול". בימוי: עילית זקצר. הפקה: אסתי יעקב מקלברג וחיים מקלברג
"הבית האחרון". בימוי: אודי אלוני. הפקה: דוד זילבר

פרס החוויה היהודית:
״זלדה, אשה פשוטה״. בימוי ותסריט: יאיר קדר. הפקה: יאיר קדר, מיכל ויץ, גילי נדב
ציון לשבח: ״החזן והים״. בימוי ותסריט: יהונתן אינדורסקי. הפקה: טליה קלינהנדלר, אסנת הנדלסמן קרן

פרס ברוח החופש:
פרס לסרט תיעודי: ״כפתור הפנינה״ (צרפת/ספרד/צ'ילה). בימוי: פטריסיו גוזמן
פרס לסרט עלילתי: ״שלושה חלונות ותלייה״ (גרמניה/קוסבו). בימוי: איסה קוסיה
ציון לשבח: ״בלי לומר מילה״. תסריט ובימוי: ענת גורן. הפקה: דניאלה רחמינוב-סידי, ענת גורן

פרס פיפרסקי לסרט ביכורים:
״שירים שלמדתי מהאחים שלי״ (ארה״ב). בימוי: קלואי ז'או
ציון לשבח: ״חתונה מנייר״. בימוי, תסריט והפקה: ניצן גלעדי

פרס חבר השופטים הצעיר לסרטי הילדים בפסטיבל:
״מטוסי נייר״ (אוסטרליה). בימוי: רוברט קונולי
ציון לשבח: ״שון כבשון״ (צרפת/בריטניה). בימוי: מארק ברטון, ריצ'רד סטרזק


הוסף תגובה
Bookmark and Share