facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הזוכים בתחרויות דוקאביב 2015

הסרט שקטף את הפרס הראשון בתחרות הישראלית הוא "עד קצה הזריחה" של סילבן ביגלאייזן. הסרט זכה גם בפרס הבמאי מטעם פדריציית מבקרי הקולנוע מאירופה ומדינות הים התיכון. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את הזוכים והזוכות בקטגוריות השונות


מאת: מערכת האיגוד    14/5/15

אמש (ד') הוכרזו שמות הזוכים בתחרויות פסטיבל דוקאביב – הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע דוקומנטרי. הסרט "עד קצה הזריחה", של סילבן ביגלאייזן, קטף את הפרס הראשון בתחרות הישראלית. בתחרות הבינלאמית זכה הסרט "להתמודד עם הפיל"/ ארה"ב, של אמנדה וילדר; והזוכה בפרס הראשון בתחרות סרטי תרבות ואמנות, "סרט ערבית", של איל שגיא ביזאווי ושרה צפרוני.

איגוד הבמאיות והבמאים מברך את הזוכים והזוכות בקטגוריות השונות.

רשימת הזוכים המלאה:
פרס הסרט הישראלי הטוב ביותר
"עד קצה הזריחה"
. בימוי, תסריט, צילום ותחקיר: סילבן ביגלאייזן. הפקה: סילבן ביגלאייזן, גרגורי זלצמן ואלן קנול
הסרט זכה גם בפרס הבמאי מטעם פדריציית מבקרי הקולנוע מאירופה ומדינות הים התיכון

ציון לשבח
"שבעה ימים בסנט פטרסבורג"
. בימוי, הפקה, תסריט, עריכה וצילום: ראובן ברודסקי
הסרט זכה גם בפרס העריכה (ראובן ברודסקי ) ובפרס המוזיקה המקורית (עדי רנרט)

פרס ראש העיר לסרט ביכורים
"שיח לוחמים: הסלילים הגנוזים"
. בימוי: מור לושי. תסריט: מור לושי, דניאל סיון, רן טל. הפקה: דניאל סיון, הילה מדליה, נטע צוובנר. הסרט זכה גם בפרס התחקיר (מור לושי)

פרס הצילום
יונתן צ'רני
על הסרט "קרדיט לרצח" (בימוי, הפקה, תסריט, עריכה ותחקיר: ואדים אנטונביץ)

ציון לשבח מטעם חבר השופטים של פדאורה
"על כורחך". בימוי, הפקה, תסריט ותחקיר: אסף בנית

הזוכים בתחרות סרטי תרבות ואמנות:
פרס ראשון
"סרט ערבית"

בימוי: איל שגיא ביזאווי ושרה צפרוני. תסריט ותחקיר: אייל שגיא ביזאווי ושרה צפרוני. הפקה: אסנת טרבלסי

ציון לשבח
"מתי כספי — וידוי"
בימוי ותסריט: דליה מבורך, דני דותן. הפקה: אורי בורדה, שמי שינפלד, עמיתן מנלזון

זוכי תחרות הסטודנטים:
פרס ראשון
"בניין אחד וארבעים אנשים רוקדים"
בימוי, הפקה, תסריט ותחקיר: מיקי פולונסקי. מנשר לאמנות

פרס שני
"בינתיים מזל"
בימוי, תסריט, צילום ותחקיר: מזל בן ישי. הפקה: מזל בן ישי, איציק הרמן. ביה"ס מעלה

פרס שלישי
"אטוואל"

בימוי ועריכה: ניצן להב, ליאת רביב, לי בן וייס. הפקה ותסריט: ליאת רביב. מכללת ספיר

זוכי התחרות הבינלאומית:
פרס ראשון
"להתמודד עם הפיל". ארה"ב
בימוי וצילום: אמנדה וילדר
(Amanda Wilder)

ציון לשבח
"נוער גרמני". צרפת/שוויץ/גרמניה

בימוי, תסריט ועריכה: ז'אן-גבריאל פריו (Jean-gabriel Périot)

פרס החירות מטעם פדאורה – פדרציית מבקרי הקולנוע מאירופה ומדינות הים התיכון
"דמוקרטים“. דנמרק
בימוי: קמילה נילסן (Camilla Nielsson)

הזוכה בתחרות "עומק שדה" מטעם פורום מבקרי הקולנוע
"מכונת הזמן של סם". אוסטרליה/ארה"ב
בימוי: מת'יו בייט (Matthew Bate) 


הוסף תגובה
Bookmark and Share