facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הזוכים בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-30 חיפה

איגוד הבמאיות והבמאים מברך את הזוכים בקטגוריות השונות בפסטיבל הסרטים הבינלאומי, בהם חברי האיגוד: סופי ארטוס, אבי בלקין, עמית גיצלטר, אלון סהר, נעם קפלן, ניר ברגמן, גלעד אמיליו שנקר, טליה לביא, דניאל נחנסון ואריאל כהן


מאת: מערכת האיגוד    19/10/14

אמש (שבת) ננעל פסטיבל הקולנוע הבינלאומי חיפה, שהתקיים בפעם ה-30 בסינמטק חיפה ובמוקדי תרבות נוספים בעיר. לצד הקרנות ואירועי הפסטיבל החגיגי התקיימו, כמדי שנה, מספר מסגרות תחרותיות, בהן התחרות הישראלית.

בין זוכי התחרות המקומית בלטה נוכחות של חברי איגוד הבמאיות והבמאים, בהם: סופי ארטוס (סרט הביכורים הטוב ביותר. "עמק"), אבי בלקין (פרס הסרט התיעודי הטוב ביותר. "פתלתל"), עמית גיצלטר (הפקת הסרט הקצר הטוב ביותר. "ענפים שבורים"), אלון סהר (ציון לשבח לסרט הקצר. "גלם"), נעם קפלן (ציון לשבח מטעם איגוד המבקרים פדאורה. "מנפאואר"), ניר ברגמן (פרס עידוד הפקה פיצ'ינג "הסיפור שלנו". "אב ובנו"), גלעד אמיליו שנקר (ציון לשבח "הסיפור שלנו". "מועדון הלבבות השבורים"), טליה לביא (פרסי תא מבקרי הקולנוע של ישראל לסרט הישראלי הטוב ביותר. "אפס ביחסי אנוש"), דניאל נחנסון (פיצ'ינג "קצר וסאטירי". "ביאכטה") ואריאל כהן (תחרות סרטי מובייל. "דקה אחת ממך").

איגוד הבמאיות והבמאים מברך את החברים ואת זאר הזוכים בקטגוריות השונות בתחרות!

רשימת הזוכים:
הסרט העלילתי הטוב ביותר: "את לי לילה". בימוי: אסף קורמן

סרט הביכורים הטוב ביותר: "עמק". בימוי: סופי ארטוס

פרס הסרט התיעודי: "פתלתל". בימוי: אבי בלקין. הפקה: אבי לוי

ציון לשבח לסרט תיעודי: "מול התוהו שבה". בימוי: יעקב ינאי ליין. הפקה: סילבן ביגלאייזן

התסריט הטוב ביותר: "את לי לילה". תסריט: לירון בן-שלוש

פרס הסרט הקצר: ״ענפים שבורים״. בימוי: אילה שרוט. הפקה: עמית גיצלטר

ציון לשבח לסרט הקצר: "גלם". בימוי: אלון סהר

פרס סרט האנימציה: ״LUMA״. בימוי: כרמל בן עמי וסוהיני טל

ציון לשבח לסרט אנימציה: ״A Way of Being״. בימוי: קובי ווגמן

פרס על הישג אומנותי לסרט ישראלי מטעם איגוד המבקרים פדאורה: "את לי לילה"

ציון לשבח מטעם איגוד המבקרים פדאורה: "מנפאואר". בימוי: נעם קפלן

פרס השחקנית: לבנה פינקלשטיין. "מיתה טובה". בימוי: שרון מימון וטל גרניט

פרס השחקן: נוה צור. "עמק"

סרט הסטודנטים הטוב ביותר: "משרה מלאה". בימוי: מיה צרפתי. אוניברסיטת תל אביב

ציון לשבח לסרט סטודנטים: "זוכרת שהתנשקנו". בימוי: נאיף חמוד. סם שפיגל

פרסי תא מבקרי הקולנוע של ישראל לסרט הישראלי הטוב ביותר: "אפס ביחסי אנוש". תסריט ובימוי: טליה לביא

פרס עידוד הפקה פיצ'ינג "הסיפור שלנו": 
"אב ובנו". בימוי: ניר ברגמן. תסריט: דנה אידיסיס 
"ייסורי וורקו הצעיר". בימוי ותסריט: אסתי אלמו וקסלר. הפקה: אלעד וקסלר

ציונים לשבח "הסיפור שלנו":
"הד". עמיקם קובנר ואסף שניר 
"מועדון הלבבות השבורים". גלעד אמיליו שנקר 
"יאגה היא מכשפה". גן דה לנגה

מענק המכון הפולני לקולנוע: "מה קרה בפולין". אסף מכנס

מענק מיזם חיפה-ארצות הברית לפיתוח תסריט בחסות סטיבן גרינוולד: "יוליה". נפתלי גליקסברג.

מענק סינמרקט: "ברש". מיכל ויניק

הזוכים בפיצ'ינג "קצר וסאטירי":
"המקווה האחרון בסיביר". בימוי: נפתלי אלטר. תסריט. אשכול נבו
"ביאכטה". בימוי: דניאל נחנסון, אלי חביב
"הוצאתו לאור של המשורר המת". תסריט: ישראל ברייט ורן שריג
"ולתפארת מדינת ישראל". תסריט ובימוי: יניב סגלוביץ'
"לחופש נולד". תסריט ובימוי: ליאב צברי

תחרות סרטי מובייל:  "דקה אחת ממך". אריאל כהן
פרס חביב הקהל: "DOWN THE DRAIN". ליאור עילם וליאור מנלה

אות הוקרה מיוחד הוענק לדב (דובי) זלצר על תרומתו למוזיקה בקולנוע הישראלי


הוסף תגובה
Bookmark and Share