facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

המועמדים לתחרות הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי

פורום היוצרים הדוקומנטריים פרסם את שמות המועמדים בקטגוריות השונות של תחרות הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי לשנת 2013. בין המועמדים, נוכחות גדולה של חברי איגוד הבמאיות והבמאים


מאת: מערכת האיגוד    25/8/13

פורום היוצרים הדוקומנטריים הודיע את שמות המועמדים שיתמודדו בקטגוריות השונות של תחרות הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי. הפסטיבל, שכבר הפך למסורת, מתקיים בפעם ה-8; כשגם השנה, בולטת נוכחותם של חברי איגוד הבמאיות והבמאים ברשימת המועדמדים.
האיגוד מאחל הצלחה לחברים ולשאר המועמדים בקטגוריות השונות.  

סרט באורך מלא
1. גן עדן- בימוי: רן טל // הפקה: אמיר הראל, איילת קייט, רן טל

2. השיעור- בימוי: ענת יוטה צוריה // הפקה: סיגל לנדסברג וענת יוטה צוריה

3. כך ראינו- בימוי: אליאב לילטי // הפקה: אריק ברנשטיין

4. לכודים ברשת- בימוי: שוש שלם, הילה מדליה // הפקה: הילה מדליה, שוש שלם, נטע צוובנר-זייברט

5. סופרוומן- בימוי והפקה: רונן זרצקי, יעל קיפר

סרט תיעודי
1. אש ואשמה- בימוי: עמית גורן, אידו סלע, מיכה פרידמן // הפקה: עמית גורן

2. ואם נניח לרגע שיש אלוהים- בימוי והפקה: רם לוי

3. חנדה חנדה 4- בימוי: דוד אופק, נטע שושני // הפקה: לי ירדני, אבירם בוכריס

4. לשכה 06- בימוי והפקה: יואב הלוי

5. שכונה- בימוי והפקה: אילן יגודה

פרוייקט תעודה טלוויזיוני
1. איכילוב- בימוי והפקה: רותי שץ, עדי ברש

2. גיבורי תרבות- בימוי: ענת זלצר, אורי סיון, סיון ארבל, גור בנטוביץ // הפקה: גילי נדב

3. החיים כשמועה- בימוי: עדי ארבל, מויש גולדברג // הפקה: אמיר הראל, איילת קייט, מיכל אליאב

4. לוד בין יאוש לתקווה- בימוי: אורי רוזנווקס // יוצרי הסדרה: אורי רוזנווקס אייל בלחסן

הפקה: אורי רוזנווקס אייל בלחסן

5. ליבוביץ אמונה אדמה אדם- בימוי: אורי רוזנווקס // יוצרי הסדרה: רינת קליין מרון, אורי רוזנווקס

הפקה: חיים סלוצקי, דרי שי, דנה כהן

סרט ביכורים
1. זמן פוניבז'- בימוי: יהונתן אינדורסקי // הפקה: עינת פינסקי גולדשמיט, טליה קלינהנדלר

2. חלום קוסטוריצה- בימוי: איל סיבי // הפקה: אלעד פלג, חגי ארד

3. לפני המהפכה- בימוי: דן שדור // הפקה: ברק הימן

4. נפלא פה- בימוי: ויטלי קריביץ' // הפקה: תותים הפקות

5. פועלים- בימוי והפקה: בנימין יעקוביאן

תעודה חופשית
1. האתגר הדוקומנטרי הגדול- המיטב- בימוי: מבחר במאים // הפקה: ארי דוידוביץ', רוני גודר

2. מהו הקו הורוד?- בימוי והפקה: יסמין קיני

3. מעשה באישה וחלוק- בימוי והפקה: נורית יעקבס ינון

4. נבואה מצמררת מתוך הזכרון האחרון- בימוי: יונתן טל // הפקה: לירות רוזנברג-טופז

5. רגע י-ם - ירושלים ER ומאדם לאדם אנו חולפים כזרים- בימוי: הילה מדליה, דניאל גל

הפקה:יעל פרלוב, קובי מזרחי (מפיקי הפרויקט).

ירושלים ER: נטע צוובנר- זייברט, הילה מדליה עדנן טהה.

מאדם לאדם אנו חולפים כזרים: עדן לזנס

כתבה תיעודית
1. הבן האבוד של משפחת בלקינד- בימוי: בן שני, אפרת לכטר // הפקה: רותי שטיינברג. "עובדה"

2. לעצור את השעון, מלחמת הצללים ישראל- איראן- בימוי: אילנה דיין, גלעד טוקטלי, נעמה פרי

הפקה: רותי שטיינברג. "עובדה"

3. משולש האיזמרגד – הליגליזציה של המריחואנה באמריקה, תעשיית הסמים כאן ושם-

בימוי: צור שיזף // הפקה: צור שיזף, מערכת מבט שני- ערוץ 1

4. עם המורדים בסוריה- בימוי: איתי אנגל, אמיר תיבון // הפקה: רותי שטיינברג. "עובדה"

5. שתי אמהות- בימוי: רוני קובן ויערה מרציאנו // הפקה: רותי שטיינברג. "עובדה"

סטודנטים
1. א- פוליטי- בימוי: פז מור // הפקה: פז מור ויואב רוט // בית הפקה: המכללה האקדמית "ספיר"

2. האביב של דמטר- בימוי והפקה: דפנה מירו // בית הפקה: "מנשר לאמנות"

3. כתמים לבנים- בימוי והפקה: איתי נצר // בית הפקה: בית הספר לקולנוע "מעלה"

4. משפחת כולאני- בימוי והפקה: גיל גולן // בית הפקה: המכללה האקדמית "ספיר"

5. רחוב ההסתדרות- בימוי: מתן פינקס // הפקה: צוות 'כמה סוכר?' // בית הפקה: בית הספר לקולנוע "מעלה"


הוסף תגובה
Bookmark and Share