facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

הזוכים בפרסי הטלוויזיה 2012

הזוכה הגדולה של האירוע היא הסדרה הקומית "עבודה ערבית", שזכתה בחמישה פרסים. בין הזוכים בתחרות בלטה גם נוכחותם של חברי איגוד הבמאיות והבמאים, בהם: שי קפון ("עבודה ערבית"), דוד אופק ("30 שקל לשעה") וענת זלצר ("הקיבוץ"). פרס מפעל חיים הוענק לאיש התקשורת מוטי קירשנבאום. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את היוצרים הזוכים בטקס בקטגוריות השונות


מאת: מערכת האיגוד    12/1/13

בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2012, שנערך אמש (ו') במועדון רדינג 3 בתל אביב, הוענקו פרסים ב- 19 קטגוריות מתחומי היצירה הטלוויזיונית, וכן, ציונים לשבח במקצועות הצילום, העריכה, הניהול אמנותי, עיצוב התלבושות, מוסיקה מקורית, הפסקול, האיפור, ספיישל אפקטס ווידאו ארט.

הזוכה הגדולה של האירוע היא הסדרה הקומית "עבודה ערבית", שזכתה בחמישה פרסים, בהם: הסדרה הקומית הטובה ביותר, הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית, התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית, וכן, בפרסי השחקן והשחקנית הטובים ביותר בסדרה קומית. הפתעה נרשמה בקטגוריות "תוכנית הבידור הטובה ביותר" ו"תוכנית המציאות הטובה ביותר", בהן זכו (בהתאמה) "מצב האומה" ו"The Voice", שתיהן של הזכינית רשת; כשבשנים קודמות הפרסים בקטגוריות אלו הוענקו לתוכניות של הזכיינית המתחרה, קשת, עם "ארץ נהדרת" ו"האח הגדול". בנוסף לפרסים, הוענק פרס מפעל חיים לאיש התקשורת מוטי קירשנבאום.

בין הזוכים בלטה גם נוכחותם של חברי איגוד הבמאיות והבמאים, בהם: שי קפון ("עבודה ערבית"), דוד אופק ("30 שקל לשעה") וענת זלצר ("הקיבוץ"). איגוד הבמאיות והבמאים מברך את היוצרים הזוכים בטקס בקטגוריות השונות.

רשימת הזוכים:
סדרת הדרמה/ מיני סדרת דרמה הטובה ביותר - "30 ש"ח לשעה". בימוי: דוד אופק, שרי עזוז. תסריט: יוסי מדמוני (הערוץ הראשון).

הסדרה הקומית הטובה ביותר - "עבודה ערבית 3". בימוי: שי קפון. תסריט: סייד קשוע ("קשת").

סדרת התעודה הטובה ביותר - "הקיבוץ". בימוי: ענת זלצר. תסריט: ענת זלצר, מודי בר-און ("הוט").

תוכנית הילדים והנוער הטובה ביותר - "אליפים 2". בימוי: אורן שקדי. תסריט: חן קלימן ("יס").

הבימוי הטוב ביותר בסדרת דרמה, מיני דרמה וסדרת ילדים ונוער - דוד אופק ושרי עזוז ("30 ש"ח לשעה").

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית - שי קפון ("עבודה ערבית 3").

התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה, מיני דרמה וסדרת ילדים ונוער - דנה מודן ("אננדה", "הוט").

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית - סייד קשוע ("עבודה ערבית 3").

תוכנית הבידור הטובה ביותר - "מצב האומה 4". בימוי: סיון מגנזיק. תסריט: שחר סגל, אוריה קניג, עפר קניספל, רונה תמיר, שרון טייכר, אייל נאור, דרור וידמן, אור ישראלי, ברק כהן, לילך לשם ברנע, גורי אלפי, עינב גלילי, אורנה בנאי, ליאור שליין ("רשת").

תוכנית המציאות הטובה ביותר - "The Voice". בימוי: יובל כהן ("רשת").
 
תוכנית הדוקו ריאליטי הטובה ביותר - "חי בלה לה לנד". בימוי: אילן עבודי. תסריט: רן שריג, שבי זרעיה ("יס").

תוכנית האירוח הטובה ביותר - "הינשופים". יוצרת התוכנית: מאיה להט ("הוט").

תוכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי הטובה ביותר - "ערב טוב עם גיא פינס". (ערוץ 10).

שעשועון הטלוויזיה הטוב ביותר - "לעוף על המיליון". בימוי: אמיר אוקרייניץ (ערוץ 10).

תוכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות הטובה ביותר - "המקור". בימוי: רובי פודגור (ערוץ 10).

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה - עמוס תמם ("אחת אחת אפס", ערוץ 10).

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה - דנה מודן ("אננדה").

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית - נורמן עיסא ("עבודה ערבית 3").

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית - קלרה חורי ("עבודה ערבית 3").


הוסף תגובה
Bookmark and Share