facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

העולים לגמר בתחרות פרסי הטלוויזיה של האקדמיה

ערוץ 10 ו-HOT מובילים עם 12 מועמדויות, אחריהם קשת עם 11 מועמדויות, yes עם 8 מועמדויות, רשת עם 7 מועמדויות והערוץ הראשון עם 5 מועמדויות. טקס חלוקת הפרסים ייערך ב-11 בינואר. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את העולים לגמר בקטגוריות השונות


מאת: מערכת האיגוד    16/12/12

היום (א') הוכרזו העולים לגמר בתחרות פרסי הטלוויזיה של האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה לשנת 2012. המובילים במספר המועמדויות בתחרות הם ערוץ 10 ו-HOT, עם 12 מועמדויות בקטגוריות השונות. לאחריהן, קשת עם 11 מועמדויות, yes עם 8 מועמדויות, רשת עם 7 מועמדויות והערוץ הראשון עם 5 מועמדויות. 

טקס חלוקת הפרסים ייערך ב-11 בינואר. איגוד הבמאיות והבמאים מברך את המתמודדים בתחרות. 

בין המועמדים בתחרות
:
סדרת הדרמה/ מיני סדרת דרמה הטובה ביותר  - "אחת אפס אפס", "אננדה", המיוחדת", "סרוגים", "30 ש"ח לשעה", "תא גורדין".

הסדרה הקומית הטובה ביותר - "בנות הזהב", "החיים זה לא הכל", "זנזורי", "עבודה ערבית", " פולישוק", "רמזור".

תוכנית הבידור הטובה ביותר - "ארץ נהדרת", "בובה של לילה", "הפרוייקט הירוק", "טלוויזיה במיטבה", "מצב האומה", קאמבק". 

תוכנית המציאות הטובה ביותר - "האח הגדול", "היפה והחנון", "הישרדות", "מאסטר שף", "דה וויס". 

תוכנית הדוקו ריאליטי הטובה ביותר - ""בואו לאכול איתי", "בטבעת זו", "חי ב-LA LA לנד", "חלומות מפלסטיק", "מחוברות". 

תוכנית האירוח הטובה ביותר  - "הינשופים", "דיוקן", "אל תשאל", "חדר 101", "חוצה ישראל". 

תוכנית מגזין בתחומי תרבות ופנאי הטובה ביותר - "אולפן ליגת האלופות", "הכל תרבות", "חדשות הבידור", "סיפור מנצח", "ערב טוב עם גיא פינס".

שעשועון הטלוויזיה הטוב ביותר - "אחד נגד מאה", "אל תפיל את המיליון", "לעוף על המיליון", "משאבת הכסף".

סדרת התעודה הטובה ביותר - "אבודים", "האלבומים", "המסע המופלא של אהרוני וגידי על דרך המשי", "הקיבוץ", "סוף לסיפור". 

תוכנית הילדים והנוער הטובה ביותר - "אליפים", "גאליס", "הפיג'מות", "חצויה", "קופיקו".

תוכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות הטובה ביותר - "אורלי וגיא", "היום שהיה", "המקור", "לונדון וקירשנבאום", "עובדה".

הבימוי הטוב ביותר בסדרת דרמה, מיני דרמה וסדרת ילדים ונוער - אוהב פלנץ ("אנדדה"), אמיר מן ("אחת אפס אפס"), דוד אופק ושרי עזוז ("30 ש"ח לשעה"), דניאל סירקין ("תא גורדין"), עודד דוידוף ("תמרות עשן"), עודד רסקין ("המיוחדת").

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית - אוהד פרח ("רמזור"), בן בכר ("זנזורי"), עדי בנימינוב ("החיים זה לא הכל"), שי קפון ("עבודה ערבית"), שמואל הספרי ("פולישוק").

התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה, מיני דרמה וסדרת ילדים ונוער - אמיר מן ("אחת אפס אפס"), דנה מודן ("אננדה"), יוסי מדמוני ("30 ש"ח לשעה"), משה זונדר, עמי אמיר, ליאורה קמינצקי, יונתן גל ("המיוחדת"), רון לשם, עמית כהן, יזהר הר לב ("תא גורדין").

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית - אדיר מילר ורן שריג ("רמזור"), דניאל לפין, חיים אידיסיס, גאיה וילדמן ("החיים זה לא הכל"), יובל פרידמן ("זנזורי"), סייד קשוע ("עבודה ערבית"), שמואל הספרי ("פולישוק").

לרשימת המועמדים המלאה בטקס פרסי הטלוויזיה 2012


הוסף תגובה
Bookmark and Share