facebook הצטרפו לאיגוד פנסיה מיוחדת לבמאים פריסת מס לבמאים האמנה למניעת הטרדות מיניות בתעשייה




פסטיבלים ותחרויות

המועמדים בתחרות פרסי הקולנוע הדוקומנטרי

פורום היוצרים הדוקומנטרים פרסם את רשימת העולים לגמר בשבע הקטגוריות השונות בתחרות. בין המועמדים, נוכחות מרשימה של חברי איגוד הבמאיות והבמאים. המועמדים לפרס הסרט התיעודי הטוב ביותר באורך מלא: "שלטון החוק", "5 מצלמות שבורות", "זבל טוב", "הדולפין" ו"כרוניקה של משבר". התחרות וטקס חלוקת הפרסים יתקיימו במהלך חודש נובמבר בעיר באר שבע


מאת: מערכת האיגוד    24/9/10

פורום היוצרים הדוקומנטריים פרסם היום (ב') את רשימת המועמדים הסופית בתחרות פרסי הקולנוע הדוקומטרי. התחרות, שתתקיים במהלך חודש נובמבר בעיר באר שבע, תעניק פרסים בשבע קטגוריות שונות: סרט באורך מלא, סרט תיעודי, פרויקט תעודה טלוויזיוני, סרט ביכורים, סרט סטודנטים, תעודה חופשית וכתבת תעודה. הפרסים בתחרות, בסך כולל של מיליון שקלים.

המועמדים לפרס הסרט התיעודי הטוב ביותר באורך מלא: "שלטון החוק" של חבר איגוד הבמאיות והבמאים רענן אלכסנדרוביץ', "5 מצלמות שבורות" של חבר האיגוד גיא דוידי ועימאד בורנט, "זבל טוב" של חברת האיגוד עדה אושפיז ושוש שלם, "הדולפין" של חבר האיגוד דני מנקין ויונתן ניר ו"כרוניקה של משבר" של עמוס קולק.

המועמדים לפרס הסרט התיעודי באורך של עד 60 דקות: "7 הסלילים של יונה וולך" שביים יאיר קדר, "רדוף" של מנחם רוט, "גברים בלתי נראים" של יריב מוזר, "מותרות" של חבר איגוד הבמאיות והבמאים דוד אופק ו"חפשים" של ישי אורן.

תחרות הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי, הנערכת השנה בפעם השביעית, נוסדה במטרה להביא לחשיפת היצירה הדוקומנטרית והיוצרים הדוקומנטרים לקהל הרחב, להרחיב את מעגלי העניין הציבורי בקולנוע הדוקומנטרי ולתרום לשיווקם של הסרטים הזוכים באמצעות פרסים כספיים. במסגרת התחרות ייבחרו הזוכים בפרסי התחרות, יתקיים טקס חגיגי בו יחולקו הפרסים בנוכחות יוצרים ועובדים מתחום התעשייה הדוקומנטרית ותוענק ליוצרים דוקומנטרים נבחרים הכרה ועידוד על יצירתם.
 
רשימת המועמדים המלאה:

סרט באורך מלא

"שלטון החוק"  בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים רענן אלכסנדרוביץ'

"5 מצלמות שבורות" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים גיא דוידי ועימאד בורנט

"זבל טוב" בימוי: חברת איגוד הבמאיות והבמאים עדה אושפיז ושוש שלם

"הדולפין" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים דני מנקין ויונתן ניר

"כרוניקה של משבר" בימוי: עמוס קולק

סרט תיעודי (עד 60 דק')

"7 הסלילים של יונה וולך" בימוי: יאיר קדר

"רדוף" בימוי: מנחם רוט

"גברים בלתי נראים" בימוי: יריב מוזר

"מותרות" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים דוד אופק

"חפשים" בימוי: ישי אורן

פרוייקט תעודה טלוויזיוני

"הקיבוץ" בימוי: חברת איגוד הבמאיות והבמאים ענת זלצר

"אלבומים" בימוי: אבידע לבני

"הים הדרומי" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים איתמר אלקלעי

"סוף לסיפור" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים ברק הימן

"החצר האחורית של אירופה" בימוי: חבר איגוד הבאים  דוד דרעי

סרט ביכורים

"תלויים באויר" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים רמי א.כץ

"כל הבקרים השמחים" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים עומר יפמן

"בעין הסערה" בימוי: שלי חרמון

"ספורים" בימוי: דנה דורון ואוריאל סיני

"מערבולות" בימוי: חברי איגוד הבאים רוני ליבנה וקובי דוידיאן

תעודה חופשית

"4 דקות" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים בן שני

"בהרים השמש מלהטת" בימוי: נורית שרת

"חמושים במצלמות" (בצלם)

"פיינל סטייג'" בימוי: אורי בהט

"ניושה" בימוי: לירן קפל ויעל דקל

סרט סטודנטים

"בת הרב" בימוי: רחלי וסרמן (מעלה)

"ויולטה מי וידה" בימוי: אור סיני (סם שפיגל)

"גרייס" בימוי: מיכל אהרונסון (סם שפיגל)

"אהבה וגטאטיבית" בימוי: דרור שוחט (ספיר)

"כיום אתמול" בימוי: עפרה חיימוביץ (ספיר)

כתבה תיעודית

"יומן השבי רון ארד" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים בן שני (עובדה)

"הלוביסטים" בימוי: עמרי אסנהיים (עובדה)

"המרדף אחרי בן לאדן" בימוי: אילנה דיין וגלעד טוקטלי (עובדה)

"נשארנו חמישה" בימוי: חבר איגוד הבמאיות והבמאים ישראל רוזנר (ערוץ 10)

"חטיפת פליטים וסחר איברים - סניף תל אביב" בימוי: איתי אנגל ואפרת לכטר (עובדה)


הוסף תגובה
Bookmark and Share